sobota, 21 grudnia 2013

Świąteczne dekoracjeŚwięta tuż, tuż. Przed nami jeszcze dużo do zrobienia: sprzątanie, gotowanie, ubieranie choinki... Dopiero dzisiaj znalazłyśmy chwilę na przygotowanie kilku prostych, świątecznych dekoracji.
Zainspirowane wpisami na blogach, postanowiłyśmy zrobić świąteczny wieniec. Większość rzeczy, których użyłyśmy, kupiłyśmy za niewielką cenę na Allegro.


 Wieniec z korkówProsty, a bardzo efektowny wieniec. Potrzebne są jedynie korki po winie, małe, plastikowe bombki oraz niezastąpiony klej na gorąco.Systematyczne zbieranie korków, pozwala uzyskać całkiem niezłą kolekcję ;)
Zadowolone z efektu, postanowiłyśmy pójść za ciosem i przygotować kolejne wieńce.Zieleninę zakupiłyśmy w kwiaciarni. Okazała się bardzo wdzięcznym tworzywem. Mamy jednak obawy, co do jej trwałości.I ostatnia propozycja - wieniec na stół wigilijny.


Najbardziej aromatyczny - suszone pomarańcze i jabłka, a do tego cynamon. Świątecznie.Niewykorzystany cynamon oraz plastry pomarańczy i jabłka powiesimy na choince, wiążąc je rafią. Będą świetnie współgrały ze złotymi bombkami.
Girlandy bombkowe
Bardzo prosta dekoracja na okno. Bombki, kawałek wstążki i gotowe.
 Wracamy do porządków :)

Zosia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz